Menu

Czytadełko

O mnie słów kilka...

Izabela Raducka-Dąbrowska

***

Kontakt ze mną jest możliwy poprzez e-mail: izabela.raducka@gmail.com


Spoglądam z nadzieją w przyszłość, dostaję oczopląsu w księgarni, uwielbiam atmosferę bibliotek i spacery brzegiem morza. Ronię krokodyle łzy nad każdą komedią romantyczną, choć doskonale zdaję sobie sprawę, że wszystkie są o tym samym.

A ponad wszystko kocham czytać i mogę to robić godzinami.

Z kubkiem herbaty lub gorącej czekolady. W towarzystwie muzyki, śpiewu ptaków lub w całkowitej ciszy, którą uwielbiam. Na zielonej trawce, na plaży, w tramwaju lub w łóżku przed snem. Przenosząc się do innych krajów, wymyślonych krain czy czytając o ludziach podobnych do mnie. W każdym miejscu, w każdych okolicznościach, o każdej porze staram się znaleźć czas na dobrą książkę.

***

Nie jestem profesjonalistką, pod żadnym względem, a to, co znajdziecie na blogu często ciężko nazwać recenzjami. To tylko moje w miarę luźne przemyślenia, powstałe z potrzeby wygadania, pozachwycania albo powyżywania się, bo ponoć niezdrowo trzymać wszystko w sobie ;)

***

Można mnie też znaleźć na lubimyczytac, biblionetcetwitterze, instagramie, lastfmgoogle+, fincie i booklikes.

Współpracowałam jako recenzentka z portalami lekturyreportera.pl, granice.pl oraz dlalejdis.pl W tym ostatnim przez prawie rok pełniłam funkcję redaktora działu Kultura.

Współpracuję również z wydawnictwami Świat KsiążkiDrzewo BabelPrószyński i S-kaZnakCzwarta StronaEgmont, Media RodzinaNasza Księgarnia, a także z Wydawnictwem Literackim.

***

Teksty umieszczone na stronie są mojego autorstwa,proszę o niekopiowanie ich bez mojej zgody!

© Czytadełko
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci